ساعات کاری : 09:00 تا 20:00 شب

گروه نرم افزاری پارس

07136277207

فالور اینستاگرام

هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید، اپلیکیشن ios و اپلیکشین آیفون شاید در برخی موارد از هزینه طراحی سایت نیز بیشتر باشد و این به علت تاثیر موارد زیر بر هزینه طراحی اپلیکیشن ها می باشد

service-icon-browser

بیمه وتضمین امنیت

امینت اطلاعات این روزا دغدغه همه مردم شده، ما هم توی روش ساخت اپلیکیشن تمامی تلاشمون رو کردیم که تمامی راهکارهای بالا بردن ضریب امنیت اپلیکیشن ها رو در نظر بگیریم.
بعد از اینکه ساخت اپلیکیشن تموم شد، اپلیکیشن شما رو بیمه می کنیم تا در صورتی که مشکلی برای اپلیکیشن پیش بیاد، به صورت رایگان مشکل حل کنیم!

کد‌نویسی برنامه‌ها

تیم متخصص پارس با سال ها تجربه، با بهره گیری از استانداردها و متد های روز برنامه نویسی امکان پشتیبانی و توسعه نرم افزار شما را متناسب با توسعه و تحول کسب و کار شما فراهم می آورد.

سرویس های تحت وب ما، شما را از ارائه سفارشات خود به شرکت های مختلف بی نیاز کرده و سبب یکپارچگی نرم افزار ها می شود.

طراحی منعطف و کاربر پسند

مهم نیست اپلیکیشن ها طراحی شده توسط ما را روی یک گوشی کوچک نصب کنید یا روی یک تبلت بزرگ، برنامه های ما طوری بهینه سازی شده اند که برروی طیف وسیعی از دستگاه ها به صورت مناسب اجرا شوند و ایجاد کننده ی یک حس خوب و کاربر پسند برای مخاطبین باشند.
در طراحی محیط کاربری از جدید ترین مفاهیم طراحی دنیا استفاده می کنیم .

10 سال تجربه
4600 مشتری موفق
33 ترافیک ارگانیک
1033 بازگشت سرمایه گذاری

هزینه تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید و ای او اس یا اپل می تواند یک امر مهم در انتخاب و تصمیم شما باشد ولی همه می دانیم که ملاک اصلی طراحی یک اپلیکیشن حرفه ای ای هزینه انجام آن نیست بلکه “کیفیت” مهمترین نقش را ایفا می کن. هر شخص و شرکتی می تواند خود را به عنوان طراح اپلیکیشن معرفی کند اما فقط یک شرکت حرفه ای می تواند اپلیکیشن حرفه ای و کارآمد شما را طراحی و اجرا کند.

هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید شاید در برخی موارد از هزینه طراحی سایت نیز بیشتر باشد و این به علت تاثیر موارد زیر بر هزینه طراحی اپلیکیشن می باشد:

  • تعداد برنامه نویس و گرافیستی که می بایست در پروژه طراحی اپلیکیشن شما کار کنند.
  • مدت زمانی که هر کدام از اعضای تیم پروژه طراحی اپلیکیشن شما می بایست کار کنند.
  • همکاری بخش تحقیق و توسعه پارس در طراحی و اجرای اپلیکیشن شما.

البته موارد فوق متاثر از امکانات اپلیکیشن (تعداد صفحات، ثبت نام کاربر و ذخیره اطلاعات در بستر اینترنت، امکانات پنل کاربر، کیفیت گرافیک UI، تجربه کاربری UX اپلیکیشن و نهایتا استفاده از قالب های آماده یا اختصاصی) می باشد.

هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید

هزینه طراحی اپلیکیشن

نتایج تضمین شده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

کارکنان داخلی
مشاوره ویژه
بازیابی گوگل
مدیریت آنلاین
نمایندگان فعال
طراحی وب سایت
حسابرسی تلفن همراه
سئو محلی

گروه برنامه نویسی توسعه دهندگان پارس

طراحی وب سایت  طراحی اپلیکیشن اندروید سئو وبسایت

طراحی وب سایت

http://www.devsg.ir  طراحی وب سایت – طراحی سایت – طراحی اپلیکیشن انمدروید – طراحی وب سایت فروشگاهی – طراحی سایت فروشگاهی  – طراحی تضمینی وب سایت – طراحی وب سایت های وردپرسی